יבגניה פיליפנקו

משרד עורכי דין וגישור

תמיכה מקצועית, יעילה ואמינה מפתיחת התיק ועד לסיומו.

משרדנו מתמחה בעיקר בליווי משפטי וייצוג אזרחים וזרים במשרד הפנים וגופים אחרים בדיני הגירה, אשרות והסדרת מעמד בישראל, הוצאת אזרחות ישראלית, בדיני משפחה וירושה.


למשרדנו ניסיון רב וידע נרחב בתחום דיני הגירה והסדרת מעמד בישראל, קבלת כל סוגי אשרות, קבלת אזרחות ישראלית, הסדרת מעמד לבני זוג נשואים ושאינו נשואים שחיים יחד, תיקי איחוד משפחות, אשרות עבודה לעובדים זרים, מתן מעמד מטעמים הומניטריים, השגות על החלטות משרד הפנים ועוד.


עבור לקוחותינו בעלי עסקים אנו מספקים שירותים משפטיים להקמת ורישום חברות הן בישראל והן במדינות אחרות. בעיקרון, הלקוחות שלנו הן חברות זרות המבקשות להיכנס לשוק הישראלי, כמו גם חברות ישראליות הנכנסות לשוק של מדינות ברית המועצות לשעבר.

אנו בונים אסטרטגיה לכניסת לקוחותינו לשווקים במדינות זרות, לא רק בודקים ומציירים מסמכים מכוננים, אלא גם מסבירים ללקוחותינו את הסיכונים הפוטנציאליים הקשורים לניואנסים ארגוניים ומשפטיים.

משרדנו עוסק גם בייצוג בעלי עסקים תהליכי משא ומתן, גישור, מתן חוות דעת משפטיות.


ידיעת החוק על בוריו, כולל התיקונים והשינויים בו, ליווי מקצועי, יעיל ואמין מרגע פתיחת התיק ועד לסיומו, מביאים אותנו ואת לקוחותנו להצלחות גדולות.

ליצור קשר

החזון שלנו

כשאנחנו מקבלים תיק הוא הופך לחלק הראשון בפאזל. כשאנחנו מסיימים את התיק הפאזל הופך לתמונה שלמה. אנו רואים בכל לקוח עולם ומלואו ומתחייבים לטפל במקצועיות ביושר ובנאמנות עד לקבלת התוצאה הנדרשת לשביעות רצון הלקוח והצלחתו

Some values must be universal, like human rights and equal worth of every human being.
Bjorn Ulvaeus

יבגניה פיליפנקו
עורכת הדין ומגשרת

תחום עיסוקה המרכזי של עורכת הדין יבגניה פיליפנקו הוא ייצוג לקוחות פרטים מול הרשויות בנושאים של קבלת מעמד בישראל, לרבות קבלת אזרחות ישראלית, הסדרת מעמדם של זוגות נשואים או שאינו נשואים, תיקי איחוד משפחות, אשרות עבודה לעובדים זרים, מתן מעמד מטעמים הומניטריים, דיני משפחה וירושה.

הוצאת אזרחות דיני משפחה וירושה, ייצוג בעלי עסקים בהליכי משא ומתן, גישור, מתן חוות דעת משפטיות.
מומחה בתחום דיני ההגירה ולגליזציה של מעמד בישראל לזרים, לרבות הנפקת אזרחות ישראלית, לגליזציה של מעמדם של זוגות נשואים או מגורים משותפים לצורך קבלת היתר שהייה ומעמד בישראל, תיקי איחוד משפחות, אשרות עבודה לעובדים זרים, מתן מעמד מסיבות הומניטריות, קבלת אזרחות של ישראל, פורטוגל, רומניה ורוסיה, דיני משפחה וירושה.

עורכת הדין יבגניה פיליפנקו בעלת ידע נרחב וניסיון בדיני הגירה והסדרת מעמד בישראל, טיפול בכל סוגי אשרות לזרים מול משרד הפנים, כולל הוצאת אזרחות ישראלית, טיפול בהסדר מעמד לבני זוג נשואים, ידועים בציבור, טיפול באיחוד משפחות, אשרות עבודה לעובדים זרים, מומחים זרים, עובדי סיעוד, בקשות הומניטריות שונות ועוד.

מקצועית בתחום המשפט התאגידי והעסקי, עם 10 שנות ניסיון בהקמת, מיזוג ופירוק חברות ברוסיה ובמדינות ברית המועצות לשעבר. כיום היא מתמחה במתן שירותים משפטיים בהקמת חברות בישראל ובמדינות נוספות עבור בעלי עסקים זרים המבקשים להיכנס לשוק הישראלי, וכן לחברות ישראליות הנכנסות לשוק של מדינות ברית המועצות לשעבר.
יבגניה פיליפנקו עורכת הדין ומגשרת
עורכת הדין יבגניה פיליפנקו, משפטנית ומגשרת, מייסדת ובעלים של המשרד המתמחה בדיני הגירה ומעמד בישראל, דיני משפחה וירושה.
בעלת תואר ראשון במשפטים (LL.B) בישראל ותואר שני (LL.M) ברוסיה, מגשרת מוסמכת ביישוב סכסוכים, ניהול משא ומתן וגישור.

יבגניה פיליפנקו

משרד עורכי דין

רמת גן, ישראל


esfilippenko@gmail.com
054-7335660 'טל
077-3183265 'פקס

https://www.facebook.com/ef.lawyer/