הוצאת אזרחות ישראלית

בכל מדינה קיימות מספר מסוים של סוגי אשרות שהייה ומסלולי קבלת אזרחות. החוקים, התנאים והדרישות העומדים מאחורי כל אשרה מערימים מסיבות שונות קשיים לא מעטים על המבקשים לשהות במדינה ולהתאזרח בה.


על מנת לבחון התהליך האופטימלי לקבלת אזרחות ולקבל את האשרה המתאימה לצורך הספציפי של המבקש ולהקל את ההליך חשוב מאוד להיעזר בליווי של עו"ד לענייני הוצאת אזרחות של אותה מדינה.


משרדנו מסייע באיסוף, הכנה ובמידת הצורך בהשגת המסמכים הנדרשים ממדינות שונות, מלווה בצורה הכי מקצועית בגופים שונים להסדרת מעמד במדינה ספציפית, החל מקביעת אסטרטגייה בתיק ועד לסיומו וקבלת המעמד הרצוי.


אנו מציעים פתרונות ותמיכה יעילים בכל המקרים המשפטיים לפי הצורך.

אזרחות ישראלית

יש כמובן לא מעט סיבות והצדקות לקבלת אזרחות ישראלית.

קודם כל אזרחות ישראלית מאפשרת לחיות במדינה קדושה.

מדינת ישראל היא מדינה מודרנית חזקה עם כלכלה יציבה מפותחת.

אזרחות ישראלית מאפשרת למחזיקי בה לעבוד במדינת הייטק וסטרטאפים, לקבל כל ההטבות הסוציאליות הרלוונטיות לאזרחי ישראל, לקבל טיפול רפואי ברמה עולמית ולנהל את העסק שלכם בצורה חופשית ללא חשש מעיכובים בירוקרטיים.

הכי חשוב, לאזרחי ישראל יש את הזכות לביקורים ללא ויזה ב-147 מדינות, כולל בריטניה, ניו זילנד, קנדה ומדינות איחוד אירופי ללא ויזת שנגן.


במדינת ישראל אין חוק הגירה אחד שניתן להסתמך עליו אלא קיימים מספר חוקים שעוסקים באזרחות והסדרת מעמד בארץ, וכמות רבה נהלים של משרד הפנים.

הדרך העיקרית והנפוצה ביותר לקבלת אזרחות ישראלית היא באמצעות עלייה לישראל לפי חוק השבות, התש"י – 1950, שמאפשר לכל יהודי לעלות ארצה ולהתאזרח בישראל. החוק מכריז על מדינת ישראל כמדינת לאום יהודית ודמוקרטית, שנועדה לשמש כבית לאומי לעם היהודי.

חוק האזרחות, תשי"ב-1952, מסדיר את סוגיית האזרחות במדינת ישראל ומונה מספר מקרים שבהם יכול אדם לקבל אזרחות ישראלית.

כך, על פי חוק האזרחות, תשי"ב-1952, כל אדם שנולד לאב ישראלי או לאם ישראלית, הוא אזרח ישראלי מלידה.


לפי סעיף 7 לחוק האזרחות אדם (או אישה) אשר אינו אזרח ישראל, הנשוי לאזרח או אזרחית ישראלים יוכל לקבל אזרחות בישראל על ידי התאזרחות.

לבן זוג זר של אזרח ישראלי, אם אם בני הזוג אינם נשואים באופן חוקי, אך הם חיים יחד כבעל ואישה (ידועים בציבור), וגם לבן זוג זר אשר נשוי לתושב קבע ישראלי, מוקנית זכות לקבלת תושבות קבע בישראל.


אזרחות ישראלית / תושבות קבע בישראל בדרך של נישואים / חיים משותפים אינם ניתנים אוטומטית, אלא לפי הליך מדורג שנמשך כמה שנים. במהלך ההליך משרד הפנים בוחן את כנות הקשר בין בני הזוג ומעניק לאזרח הזר מעמד זמני לתקופה של שנה אחת בכל פעם.

בסופו של ההליך החוק מאפשר לבן הזוג הזר לקבל אזרחות בישראל / תושבות קבע בישראל בהתאם למקרה.משרדנו מתמחה בהסדרת מעמד בישראל וקבלת אזרחות ישראלית ונותן יחס אישי ושירות מקצועי ואמין לכל הלקוח.

ליצור קשר

יבגניה פיליפנקו

משרד עורכי דין

רמת גן, ישראל


esfilippenko@gmail.com
054-7335660 'טל
077-3183265 'פקס

https://www.facebook.com/ef.lawyer/