יצירת קשר

מלאו את הטופס. אנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי ונענה על השאלות שלכם

שם מלא
טלפון נייד
דואר אלקטרוני
שאלה/הודעה

על ידי שליחת הטופס הזה אתה נותן הסכמתך ואישורך למדיניות פרטיות, מדיניות שימוש ב-Cookies, תנאי שימוש ואבטחת מידע

הוצאת אזרחות ישראלית, רומנית, פורטוגלית, רוסית

בכל מדינה קיימות מספר מסוים של סוגי אשרות שהייה ומסלולי קבלת אזרחות. החוקים, התנאים והדרישות העומדים מאחורי כל אשרה מערימים מסיבות שונות קשיים לא מעטים על המבקשים לשהות במדינה ולהתאזרח בה.


על מנת לבחון התהליך האופטימלי לקבלת אזרחות ולקבל את האשרה המתאימה לצורך הספציפי של המבקש ולהקל את ההליך חשוב מאוד להיעזר בליווי של עו"ד לענייני הוצאת אזרחות של אותה מדינה.


משרדנו מסייע באיסוף, הכנה ובמידת הצורך בהשגת המסמכים הנדרשים ממדינות שונות, מלווה בצורה הכי מקצועית בגופים שונים להסדרת מעמד במדינה ספציפית, החל מקביעת אסטרטגייה בתיק ועד לסיומו וקבלת המעמד הרצוי.


אנו מציעים פתרונות ותמיכה יעילים בכל המקרים המשפטיים לפי הצורך.

אזרחות ישראלית

יש כמובן לא מעט סיבות והצדקות לקבלת אזרחות ישראלית.

קודם כל אזרחות ישראלית מאפשרת לחיות במדינה קדושה.

מדינת ישראל היא מדינה מודרנית חזקה עם כלכלה יציבה מפותחת.

אזרחות ישראלית מאפשרת למחזיקי בה לעבוד במדינת הייטק וסטרטאפים, לקבל כל ההטבות הסוציאליות הרלוונטיות לאזרחי ישראל, לקבל טיפול רפואי ברמה עולמית ולנהל את העסק שלכם בצורה חופשית ללא חשש מעיכובים בירוקרטיים.

הכי חשוב, לאזרחי ישראל יש את הזכות לביקורים ללא ויזה ב-147 מדינות, כולל בריטניה, ניו זילנד, קנדה ומדינות איחוד אירופי ללא ויזת שנגן.


במדינת ישראל אין חוק הגירה אחד שניתן להסתמך עליו אלא קיימים מספר חוקים שעוסקים באזרחות והסדרת מעמד בארץ, וכמות רבה נהלים של משרד הפנים.

הדרך העיקרית והנפוצה ביותר לקבלת אזרחות ישראלית היא באמצעות עלייה לישראל לפי חוק השבות, התש"י – 1950, שמאפשר לכל יהודי לעלות ארצה ולהתאזרח בישראל. החוק מכריז על מדינת ישראל כמדינת לאום יהודית ודמוקרטית, שנועדה לשמש כבית לאומי לעם היהודי.

חוק האזרחות, תשי"ב-1952, מסדיר את סוגיית האזרחות במדינת ישראל ומונה מספר מקרים שבהם יכול אדם לקבל אזרחות ישראלית.

כך, על פי חוק האזרחות, תשי"ב-1952, כל אדם שנולד לאב ישראלי או לאם ישראלית, הוא אזרח ישראלי מלידה.


לפי סעיף 7 לחוק האזרחות אדם (או אישה) אשר אינו אזרח ישראל, הנשוי לאזרח או אזרחית ישראלים יוכל לקבל אזרחות בישראל על ידי התאזרחות.

לבן זוג זר של אזרח ישראלי, אם אם בני הזוג אינם נשואים באופן חוקי, אך הם חיים יחד כבעל ואישה (ידועים בציבור), וגם לבן זוג זר אשר נשוי לתושב קבע ישראלי, מוקנית זכות לקבלת תושבות קבע בישראל.


אזרחות ישראלית / תושבות קבע בישראל בדרך של נישואים / חיים משותפים אינם ניתנים אוטומטית, אלא לפי הליך מדורג שנמשך כמה שנים. במהלך ההליך משרד הפנים בוחן את כנות הקשר בין בני הזוג ומעניק לאזרח הזר מעמד זמני לתקופה של שנה אחת בכל פעם.

בסופו של ההליך החוק מאפשר לבן הזוג הזר לקבל אזרחות בישראל / תושבות קבע בישראל בהתאם למקרה.משרדנו מתמחה בהסדרת מעמד בישראל וקבלת אזרחות ישראלית ונותן יחס אישי ושירות מקצועי ואמין לכל הלקוח.

ליצור קשר

אזרחות פורטוגלית

כידוע במאה ה-15 בין 40,000 ל-100,000 מגורשי ספרד ופורטוגל עברו לארצות השוכנות לחופי הים התיכון, לארצות מערב ומרכז אירופה, לצפון אפריקה.

היום צאצאי מגורשי ספרד ופורטוגל חיים ברחבי העולם ויוכלו להגיש בקשה לקבלת האזרחות לאחר שיוכיחו נצר למשפחות המגורשים.


מי שהוריהם או סביהם הגיעו מאחת המדינות המזכות, או ששם המשפחה שלהם מופיע ברשימות הפורטוגליות זכאי לאזרחות פורטוגלית.

רשימת המדינות המזכות: תורכיה, גיברלטר, מרוקו, דרום צרפת, איטליה ,טוניס, בולגריה, רומניה, סרביה, בוסניה והרצגובינה, קרואטיה, יוון, סוריה, לבנון, עיראק, ירדן, מצרים, לוב, אלג׳יר, הודו, הולנד, אנגליה, מדינות דרום אמריקה.

דרישות סף למגיש הבקשה הן להיות יהודי מעל גיל 18 וללא עבר פלילי.


מה נותן הדרכון האירופאי?

דרכון אירופאי מאפשר לטוס לארצות הברית באופן חופשי מכוון שמחזיקי דרכון פורטוגלי – אירופאי אינם נדרשים בהוצאת ויזה בכניסה לארה"ב ולמאות מדינות בעולם וכך להגיע למדינות אליהן לא מתאפשרת הגישה עם דרכון ישראלי.

אזרחות אירופאית מאפשרת לחיות באירופה ולעבוד בכל אחד ממדינות האיחוד האירופי ללא צורך באשרת שהייה מיוחדת, הם יכולים לעבור בקלות בין מדינות האיחוד.

אזרחות אירופאית מאפשרת למחזיקי בה לקבל כל ההטבות הסוציאליות הרלוונטיות לאזרחי האיחוד.

למשל, אזרחות אירופאית מאפשרת לסטודנטים התפתחות אקדמית בפורטוגל או בכל אחת ממדינות האיחוד, הם זכאים לסבסוד מלא או חלקי ללימודים באוניברסיטאות ציבוריות נחשבות ברחבי האיחוד.

זאת ועוד, מחזיקי אזרחות אירופאית זכאים לפתוח חשבונות בנק באיחוד האירופי עם כל ההטבות הסוציאליות המגיעות לאזרחים ולקבל מימון מהבנקים לטובת השקעות נדל"ן, מסחר ועוד.משרדנו מתמחה בהוצאת אזרחות פורטוגלית ונותן יחס אישי ושירות מקצועי ואמין לכל הלקוח.

ליצור קשר

אזרחות רומנית

כידוע, אלפי יהודים עזבו את רומניה במאה ה-20 כתוצאה מאנטישמיות גוברת ומלחמת העולם השנייה. כיום מרביתם זכאים לקבלת אזרחות רומנית המקנה הטבות רבות עקב היותה של רומניה חברה באיחוד האירופי.


יתרונות לבעלי דרכון אירופאי:

דרכון אירופאי מאפשר לטוס לארצות הברית באופן חופשי מכוון שמחזיקי דרכון פורטוגלי – אירופאי אינם נדרשים בהוצאת ויזה בכניסה לארה"ב ולמאות מדינות בעולם וכך להגיע למדינות אליהן לא מתאפשרת הגישה עם דרכון ישראלי.

אזרחות אירופאית מאפשרת לחיות באירופה ולעבוד בכל אחד ממדינות האיחוד האירופי ללא צורך באשרת שהייה מיוחדת, הם יכולים לעבור בקלות בין מדינות האיחוד.

אזרחות אירופאית מאפשרת למחזיקי בה לקבל כל ההטבות הסוציאליות הרלוונטיות לאזרחי האיחוד.

למשל, אזרחות אירופאית מאפשרת לסטודנטים התפתחות אקדמית בפורטוגל או בכל אחת ממדינות האיחוד, הם זכאים לסבסוד מלא או חלקי ללימודים באוניברסיטאות ציבוריות נחשבות ברחבי האיחוד.

זאת ועוד, מחזיקי אזרחות אירופאית זכאים לפתוח חשבונות בנק באיחוד האירופי עם כל ההטבות הסוציאליות המגיעות לאזרחים ולקבל מימון מהבנקים לטובת השקעות נדל"ן, מסחר ועוד.

אין ספק כי הוצאת אזרחות אירופאית תשפר את רמת החיים למחזיקי בה ותתן להם הזדמנות להתפתח מכל הצדדים.


על פי חוק הלאום הרומני 1991, אזרחות רומנית תוענק למבקשיה הבאים:

1. לילדו של אזרח רומני אשר מחזיק באזרחות רומנית בהווה - יוכר כאזרח רומני גם במידה ונולד מחוץ לרומניה.

2. לפי סעיף 10 לחוק האזרחות הרומנית ילדים ונכדים של אזרחים רומניים אשר נולדו בגבולות רומניה הנוכחיים יוכלו להתאזרח כדין.

3. לפי סעיף 11 לחוק האזרחות מתרחב ומתייחס גם לנינים של המושא הרומני הנולד בשטחי "רומניה הגדולה" אשר מכילה בתוכה את אזורי בסרביה, בוקובינה וטרנסילבניה. כיום אזורים אלו הם חלק ממדינות זרות כדוגמת אוקראינה, הונגריה, פולין, בולגריה ויוגוסלביה לשעבר.


תחילת ההליך קבלת אזרחות רומנית מבוססת על הוכחת זכאותו של המבקש על ידי הצגת מסמכים רשמיים של בעל האזרחות המקורי. המדובר הוא על מסמכים כגון תעודת לידה, תעודת נישואין, תעודת שינוי שם או כל מסמך אחר אשר יכול להעיד על קשר רומני בעבר.

במידה ואין ברשותכם אף מסמך רשמי משרדנו נעזור לכם להוציא אותו ממדינה מסוימת.

אזרחות רומנית היא ללא ספק אחת מהאופציות השכיחות ביותר עבור ישראלים רבים אשר רואים באופציה הזאת הזדמנות לקבלת דרכון אירופאי.משרדנו מתמחה בהוצאת אזרחות רומנית ונותן יחס אישי ושירות מקצועי ואמין לכל הלקוח.

אנו נעזור לכם לבחון את זכאותכם לקבלת דרכון רומני ולעבור בקלות ובמהירות את כל שלבי קבלת אזרחות רומנית.

ליצור קשר

אזרחות רוסית

במשך השנים האחרונות יותר ויותר תושבי מדינות שכנות, אך לא רק, אנשים ממדינות ברית המועצות לשעבר, רוצים לעבור לרוסיה.


אזרחות רוסית מאפשרת למחזיקי בה לחיות ולעבוד בכל השטח של הפדרציה הרוסית, לקבל כל ההטבות הסוציאליות הרלוונטיות לאזרחי רוסיה, לקבל טיפולי רפואה חינמיים, לנהל את העסק ברוסיה בצורה חופשית ללא חשש מעיכובים בירוקרטיים.

בין היתר, רוסיה מדורגת במקום השביעי בעולם מבחינת שיעור מס הכנסה- 13%, ללא מדרגות מס. לאנשים שמרוויחים היטב זה יכול להיות יתרון משמעותי מאוד.


דרכים לקבלת מעמד של אזרח רוסי:

  1. מכך לידה בשטחה של רוסיה.
  2. אזרחות על בסיס סדר כללי.
  3. כאשר מחזירים את מעמדו של האזרח.
  4. אזרחות תחת הליך פשוט יותר לזכאים.
  5. בנסיבות מסוימות אחרות בהתאם לחוקים החלים.

נדגיש, כי לרשות ההגירה ברוסיה אין סמכות לדרוש מידע נוסף שאינו כלול רשימת המסמכים הנדרשים לפי חוק.


כדי להפוך לאזרח רוסי בסדר הכללי, המבקש צריך קודם לקבל אשרת שהייה זמנית, לאחר מכן היתר שהייה לתושב קבע. ורק לאחר מכן תורשה להגיש בקשה לאזרחות רוסית. אם רצף זה יתנתק, הבקשה לאזרחות תידחה.

לפני הגשת בקשה לאזרחות, המבקש צריך לחיות בפדרציה הרוסית במשך 5 שנים עם היתר שהייה לתושב קבע.


בין הדרישות הנוספות למבקשי אזרחות לציית לחוקת הפדרציה הרוסית, מסכימים לקבל אזרחות רוסית, מועסקים באופן רשמי או שיש להם מקור הכנסה לגיטימי אחר (כגון חשבון בנק או ירושה), הם דוברי רוסית ויש להם מסמך המאשר זאת (תעודת בית ספר, תעודה מאוניברסיטה ברוסיה או ברית המועצות).

אין דרישה לוותר על אזרחותה של מדינה אחרת.

קבלת אזרחות רוסית בסדר הכללי לוקחת בערך 7 שנים.


אזרחות הפדרציה הרוסית באופן פשוט יותר (תקופת ההתחשבות היא עד 6 חודשים) ניתן לקבל על ידי אנשים בהתאם לרשימת זכאים, הכוללת, למשל, אנשים שאיבדו אזרחות רוסית בעבר.משרדנו מתמחה בהסדרת מעמד ברוסיה וקבלת אזרחות רוסית ונותן יחס אישי ושירות מקצועי ואמין לכל הלקוח.

ליצור קשר

יבגניה פיליפנקו

משרד עורכי דין

רמת גן, ישראל


esfilippenko@gmail.com
054-7335660 'טל
077-3183265 'פקס

https://www.facebook.com/ef.lawyer/